Author Topic: SambaPOS Forumları Yenilendi  (Read 11077 times)

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
SambaPOS Forumları Yenilendi
« on: October 08, 2011, 06:48:07 pm »
Kullanıcı sayımızın artması nedeniyle artan iletişim ihtiyaçlarımızı karşılamak için yeni forum sistemine geçiş yapıyoruz.

Hoşgeldiniz!!!

bacce

• Newbie
  • *
Re: SambaPOS Forumları Yenilendi
« Reply #1 on: April 14, 2012, 03:21:01 pm »
merhaba sambapos 2,53 ce versiyonu yüklü . SQL bilgisayarda yüklü ve tek bilgisayardan yürütüyoruz ama program özellikle gün sonu ve gün başı yapıldığında çok ağırlaşıyor yaklaşık 10 dakika bekliyoruz. Buna bir çözüm var mı siteyi ve forumları inceledim bir şey göremedim yardımcı olursanız seviniriz. teşekkürler

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
« Reply #2 on: April 14, 2012, 03:33:00 pm »
yenı formun adresı ne acaba
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

ardakose

• Full Member
« Reply #3 on: April 14, 2012, 03:43:57 pm »
yeni forum burası zaten=) ekim 2011 de yazılmış hoşgeldiniz die ama bacce arkadaşımız hortlatmış konuyu=) sorusunu yeni başlıkta yazmış zaten. Ordan gerekli cevabı alacaktır.

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #4 on: April 14, 2012, 03:46:33 pm »
arda kardes dogru soşuyorsun dıkat etmedım bende vallahı baccekaredes yakında alırsın cevabını ıkı gundur snırım meskul yonetıcı arkadaslar malesef en kısa surede snın sorununla ılgılı bır cevap gelecektır.
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

Mehmet AKYILDIZ

• Samba Team
  • Sr. Member
    • SambaPOS
« Reply #5 on: April 14, 2012, 04:20:38 pm »
merhaba arkadaşlar,

Kısa süreli bir iş gezisi nedeniyle 24 saat forumdan uzak kaldık, fena karışmış ortalık,
verdiğimiz geçici yokluktan, bize işletmesinin fotograflarını tüm isteklerimize rağmen göndermeyen arkadaşlarımız sorumludur.  :)

Not:
(evet biz daha bi şevkle çalışalım daha bi çok verimli işler üretelim diye sizin işletmelerinizin de SambaPos'lu fotograflarını istiyoruz. bu fotograflar bizi ateşleyen yegane güç.  Fotoğraflarınızı bana mehmet@sambapos.org a gönderebilirsiniz. )

tekrar ve ebediyen merhaba.......

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #6 on: April 14, 2012, 04:37:22 pm »
COK YAKINDA BENDE INSALLAH YOLARIM SIZLERE . FAKAT BEN KIZLARIN GELMESINI BEKLIYORUM RESIMLER BOS CIKMASIN DIYE ;)

BU ARADA MEHMET BEY BENIMDE BIR IKI SORUM VARDI AMA BIR ARA ONLARIDA CVPLAMANIZ MUMKUNMUDUR ACABA .

Mehmet AKYILDIZ

• Samba Team
  • Sr. Member
    • SambaPOS
« Reply #7 on: April 15, 2012, 08:54:29 am »
Bizi motive eden fotoğraf standardını tekrar açıklama ihtiyacı hissettim şimdi, biz fotoğraf karesinin içerisinde SambaPOS ekranı ve yanında sizin işletmenizin görüntülerinin olduğu fotoğraflardan motive oluyor, mutlu oluyoruz.  :) Bu bizim için yaterli.

Sizin SambaPOS kullanan işletmenizin forografları boş olmaz hiç bir zaman merak etmeyin.  :)