Author Topic: menudekı fıyatı hızlı degıstıremıyorum ?  (Read 5824 times)

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
menudekı fıyatı hızlı degıstıremıyorum ?
« on: April 24, 2012, 09:42:40 am »
arkadaslar sıparıs alırken dırek fıyat degısıklıyıgı yapılabılınıyordu dıye hatırlıyorum ama malesef suan bu degısıklıgı yapamıyorum ıkı adet resım eklıyorum . 
menemen tıkladım sonra 12 tıkladım numaratorden . ve menemenın uzerıne tıkladım ama malesef fıyat degıstır butonu deaktıf durumda acaba sebebı ne olabılır .

NOT: ARKADASLAR ADMIN yetkısı ıle gırdım onunla degısebılır sanırım rollerdekı yetkılendırmede bır degısıklık yapnmalıyım sanırım . gercı henuz bulamadım ama sanırım yakında cozerım ama bılgısı olan varsa lutfen yazsın . yetkılerden hangısını yanlıs yapmısım

buda ızınlerle ılgılı olan resım .

« Last Edit: April 24, 2012, 09:48:26 am by marikoglu »
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

Mehmet AKYILDIZ

• Samba Team
  • Sr. Member
    • SambaPOS
Re: menudekı fıyatı hızlı degıstıremıyorum ?
« Reply #1 on: April 24, 2012, 10:37:45 am »
Fiyat degistir ozelligi yanlizca Admin grubu kullanicilarda aktif olabilen bir ozellik.

Aslinda o kadar tehlikeli bir islemki bu kotu niyetli kisilerjn rahatlikla ariza cikarabilecekleri bir ozellik oldugu icin yetkilendirmeye bile eklemefik.

Madem isletmeci personeline bu fiyat degisiklik yetkisini verebilecek kadar guveniyor, o zaman Admin yapsin diye dusunduk.

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
Re: menudekı fıyatı hızlı degıstıremıyorum ?
« Reply #2 on: April 24, 2012, 10:50:41 am »
mehmet bey patronlarda calısıyor bızım ısletmede onların kulanıcı hesaplarına tanımlamak ıstıyorum ama onların navigasyonu gormelerını ıstemıyorum . ( bızım ısletme 4 ortaklı yaklasık 12 senedır ) o nedenle kendı kulanıcılarımıza fıyat degıstırme ozellıgını eklemek ıstıyorum ama dedımya navıgasyon ekranını gormeyelım . bırde balık var menumuzde ozellıkle onun ıcın soruyorum bunu cunkı balık bazan pazarlıga tabı kalıyor cok nadırde olsa bızde o nedenle fıyatı dırek degıstırmek gerekebılıyor .

benım rıcam fıyatı degıstırebılsın ama navıgasyon ekranını gormesın zaman kaybı olmasın dıye mumkun mudur acaba bu ?
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !