Türkçe Bölümler > İstekler

Adisyon Kilidi Kalkmıyor

(1/4) > >>

koksalferdi:
Cümleten hayırlı geceler benim şöyle bir problemim var yardımcı olursanız sevinirim adisyon kilidi açılmıyor yani aktif değil masadan ödemede alamıyorum çünkü fiyat sıfır olarak gözüküyor ve masa böyle kaldı hiçbir işlem yapılmıyor yardımcı olursanız sevirim şimdiden teşekkür ederim

mehmetakyildiz:
bunun masa kilidi ile ne ilgisi var? hesap 0 olan bir masadan zaten odeme alamazsiniz. masaya yeni bir urun ekleyin boylece bakiyesi 0 olmayacagindan odeme sayfasina girip yaptiginiz iskontolari temizleyin, ve odemelerini bitirerek adisyonu kapatin.

anladigim kadariyla sorununuzun cozumu budur. eger sorununuzu yanlis anlamissam daha detayli anlatin lutfen...

Mehmet AKYILDIZ:
Sorunun cozulup cozulemedigi hakkinda bilgi verebilir misiniz

koksalferdi:
öncelikle teşekkür ederim yardımınız için fakat ürüne hiçbir şey ekleyemiyoruz ürünü silemiyoruz ödeme al dediğimizde ödeme alınmıyor bakiye sıfır oldugu için birde şunu belirteyim galiba kasadaki çocuk iskonto yaptığını bundan dolayı böyle olduğunu belirtti birde masa açık ama günsonu yapabiliyorum ama masayı silemiyorum söyle bir uyarı veriyor masaya bağlı adisyon varken silemezsiniz diye

koksalferdi:
birde şunu belirteyim ürünün ödemesi alınmış fakat masa hala açık bakiye sıfır kilidi kaldır dediğimde hiçbiri aktif olmuyor

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version