Author Topic: Windows 8 üzerine SQL Server Kurmak isteyenler  (Read 7048 times)

Mehmet AKYILDIZ

• Samba Team
  • Sr. Member
    • SambaPOS
Windows 8 üzerine SQL Server Kurmak isteyenler
« on: September 11, 2012, 05:26:53 pm »
Windows 8 üzerinde, SQL Server Express kurarak SambaPOS kullanmak isteyenler; SQL kurulumu sırasında problemle karşılaşmaları halinde http://www.sambapos.org/docs/doku.php/tr/tips/windows_8_e_sql_server_express_nasil_yuklenir yayınlanan belgeden faydalanabilirler.

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
Re: Windows 8 üzerine SQL Server Kurmak isteyenler
« Reply #1 on: September 12, 2012, 07:31:27 am »
sanırım mehmet bey wındows 8 kulanmaya basladınız acaba wındows 8 ıle ılgılı deneyımlerınızıde yazarmısınız sızce 7 daha mı kulanıslı ve gozle gorulur degısıkler ve yenılıklerı ıle ılgılı sız neler dusunuyorsunuz uzak galantı sorunlarımızı cozermı wın 8 cok tyesekkur ederım sımdıden ıyı calısmalar dılıyorum
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

ardakose

• Full Member
Re: Windows 8 üzerine SQL Server Kurmak isteyenler
« Reply #2 on: October 18, 2012, 01:46:48 pm »
windows 8 liler diyarına katılmış bulunuyorum bugün itibariyle=)

baya bir uğraştırdı gece uykusuz kaldım ama unutmuş olduğum şeyleri hatırlamama ve eksiklerimi gidermeme yardımcı oldu bu geçiş.

windows 7 için kullanılan yazıcı driverı windows 8 içinde kullanılabiliyor. Aynı şekilde caller id driverındada bir sorun yaşamadım.

sql server 2008 ekpress kurdum aynı şekilde ondada sorun yaşamadım bir kaç kere deneme yanılma yapmam gerekti ama=)

genel itibariyle kullanışlı diyebiliriz ama değişikliklere alışmak biraz zaman alacak gibi gözküyor. Hız olarak şimdilik gayet memnunum ilerleyen zamanlarda nolur görücez. Selametle.