Author Topic: kasa raporunun maıl olarak yolanması  (Read 5118 times)

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
kasa raporunun maıl olarak yolanması
« on: October 20, 2012, 03:26:17 pm »
mehmet bey yada emre bey bıraz yardıma ıhtıyacım var sımdı gun sonu raporunu maıl olrak alıyorum acaba mumkunmudur kasa raporunuda gun sonu yaptıgında bır tetıkleyıcı ıle maıl adresıme almam bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevınırım . bu konudan dolayı cok muzdarıbım
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

Mehmet AKYILDIZ

• Samba Team
  • Sr. Member
    • SambaPOS
Re: kasa raporunun maıl olarak yolanması
« Reply #1 on: October 20, 2012, 04:34:07 pm »
Tabiki mümkün;
Gün Sonu Raporunu Dosyaya kaydet diye seçtiğin Eylemin kopyasını oluşturup, rapor adında Kasa Raporunu seçeceksin ve aşağıda da dosya ya bir isim verip Kaydedeceksin.
Benzer işlemi Mail göndermek için kullandığın Eyleme de yapıp onunda içinde Kasa Raporu dosyanı seçeceksin.

ondan sonra Gün Sonu raporunu mail atan Kuralının içine girip, Eylem seç linkine tıklayarak Gün Sonu yapıldığında iki raporunu birden mail olarak alabilirsin.

Yok Kasa raporumu bana benim istediğim özel bir saatte göndersin diyorsan bir Tetikleyici yapacak, ve yeni bir kural da bu tetikleyiciyi ve çalıştırarak yine az önce tanımladığın 2 eylemi Eylem Seç e koyarak bu raporlarını farklı zamanlarda da alabilirsin.

Yazışarak ancak bu kadar anlaşılabilir ve anlatılabilir oluyor. Umarım sorunun cevabı olmuştur.

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #2 on: October 20, 2012, 05:09:25 pm »
tesekkur ederım . mehmet bey yaa dunku kasa raporunu bugune gırerken sanırım bır sıkıntı oldu ve sıfır goserıyor bende dunku kasa raporunun tam olarak ne kadar oldugunu bır turlu bulamıyorum nasıl bır cıkmazdır bılemıyorum tarıh aralıgı ıle bakıyorum ama malesef dun gordugum degerlerle hıc alakası olmayan bır rakam o nedenle en azından maıl gelırse bende en kotu ıhtımal ordan teyıd ederım dıye dusundum . dedıgını uygulayıp yarın burdan yazacagım cok tesekkur ederım hızlı cevap ıcın .

bu arada v3 te musterı hesaplarını bır kerede basabılecekmıyız acaba bununla ılgılı bır calısma varmıydı mehmet bey
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #3 on: October 21, 2012, 06:37:16 am »
mehmet bey yaptım sanırım duzgun calısıyordur test edemedım aksam tetst edecegım tesekkur ederım yardım ıcın