Türkçe Bölümler > Genel Tartışma

Müşteri sadakat uygulamaları

<< < (2/4) > >>

marikoglu:
bu arada bu konuyu ılgılı takıp edıyorum ne kadar cok fıkır okadar az hata ve daha ıyı bır alt yapı ve verırmlılık demektır . bende benlkı dusunemedıgım bızlere hıtap eden bır bolum kafamda cagrıstırır dıye ılgı ıle takıp edıyorum . acaba emre bey konuyu bır toplu mesajla yada facebook sayfamızdan tum abonelere ulastırma sansımız varmıdır bır cogumuz bılıyorsunuz ısımız kısmen bııtınce ısımız dusmeyınceye kadar buralara ugramayı akıl edemıyoruz ( kıbarca ısler cok dıyorum ) saka bır yana ama malesef zaman zaman bazı seyler ıcın hatırlatma gerekıyor . sımdılık olay gelsın

ozerbabaoglu:
Tekrar Merhaba;

Ön ödemeli Kart konusunda dikkat etmemiz gereken başka bir durum yok. Yalnız bunu biraz özelleştirmemiz gerekiyor diye düşünüyorum. Müşteri tanımlarken müşteri kart kullanıyor gibi bir işaret koyarak kart numarasını oraya yazmak yada yazdırtmak gibi ve müşteri seç kısmında kart numarasıyla müşteri seçildiğinde otomatik olarak hesabı açık hesaba atmak. belki bu konu için ufak bir raporlamada gerekebilir.Çok fazla detayı olmayan bir konu ancak gerek kart tasarımları gerek farklı bir satış anlayışı ile restoranlara değişik bir hava katacağımızı düşünüyorum. Ön ödemeli kart sisteminde benim düşüncelerim bu kadar.

Ayrıca "gamification" konusunu da araştırmaya başladım. konu ile ilgili tam bilgilendiğim de ve kafamda konular oluştuğundan buran yazmaya devam edeceğim.

Saygılarımla

emre:
Tamam bir döküman hazırlıyorum şimdi onun üzerinden konuşuruz.

emre:
V3 ile nasıl bir çalışma şekli tasarlanabileceğini linkteki dökümanda detaylıca anlatmaya çalıştım. Sadece kart uygulamaları için değil yeni bir çok SambaPOS özelliğini örneklemek açısından da güzel bir döküman oldu.

http://www.sambapos.org/docs/doku.php/tr/v3/sambakart_uygulamasi

Eğer örnekteki uygulamayı deneyip fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

ozerbabaoglu:
Vay vay vay

Emre bey ellerinize sağlık. Süper olmuş.

şimdilik kısa bir göz attım ama çok güzel olmuş hayallerimin ötesinde. V3 edinip hemen denemelere başlıyorum.

bu özellik ile geliştireceğimiz çalışma prensipleri çok ses getirecek.

Saygılarımla

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version