Author Topic: ! ! ! ÇOK ÖNEMLİ DUYURU ! ! ! [Mutlaka Okuyun]  (Read 6115 times)

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
! ! ! ÇOK ÖNEMLİ DUYURU ! ! ! [Mutlaka Okuyun]
« on: January 22, 2013, 11:24:37 am »
Herkese selamlar,
Çoğunuzun bildiği gibi çeşitli firmalar Profesyonel SambaPOS kurulum, bakım ve teknik servis hizmetleri vermektedir. Bunun yanında ürün satışı, restoran iyileştirme danışmanlığı, sosyal medya ve internet danışmanlığı, reklam, iletişim ve kurumsal imaj hizmetleri gibi çok kıymetli tamamlayıcı hizmetler veren dostlarımız da bulunmaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz takdirde bu tür profesyonel hizmetleri almanızı her fırsatta tavsiye ediyoruz. Müşteri kitleniz ile daha başarılı bir iletişim kurmak, daha kaliteli ve profesyonel hizmetler verebilmeniz için profesyonel destek almanız iyi bir tercih olacaktır. Bizimle iletişim kuran ve bu tür hizmetler üretmek isteyen herkesi bu konuda desteklemekte ve bilgi, tecrübelerimizi paylaşmaktayız.

Ancak bir nokta çok önemli. Profesyonel bir hizmet aldığınızda aldığınız hizmet ve bunun için ödediğiniz ücret tamamen sizinle hizmeti aldığınız firma arasındadır. Ödediğiniz her türlü ücreti satın aldığınız hizmetler için ilgili firmaya yapmaktasınız. Bizim SambaPOS geliştirici ekibi olarak ücretli hiç bir hizmetimiz veya SambaPOS kullanıcılarından herhangi bir ücret talebimiz kesinlikle bulunmamaktadır.

SambaPOS kullanmanız için hiç bir şekilde bir ürün satın almanız, bizimle veya başka bir firma ile bakım anlaşması yapmanız, herhangi bir hizmet satın almanız ya da bağış gibi herhangi bir isim altında herhangi bir ödeme yapmanız gibi bir şart kesinlikle söz konusu değildir. Bu tür hizmetler alıp almamak tercihi tamamen size aittir. Kullanacağınız donanım ürünlerini istediğiniz firmadan istediğiniz şekilde satın alabilirsiniz.

Eğer bir şekilde sizden SambaPOS geliştirici ekibi adına para istenirse kesinlikle ödeme yapmayınız ve gerekli tedbiri alabilmemiz için bize ulaşarak konuyla ilgili bilgi veriniz.

« Last Edit: January 22, 2013, 11:47:59 am by emre »

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
Re: ! ! ! ÇOK ÖNEMLİ DUYURU ! ! ! [Mutlaka Okuyun]
« Reply #1 on: January 22, 2013, 11:27:06 am »
İkinci olarak bize sizden bir talep gelmediği sürece sizi arayıp hal hatır sormayız. SambaPOS'dan aradığını söyleyen, memnun olup olmadığınızı ya da bir isteğiniz olup olmadığını soran kişiler rakip yazılım firmalarının personelidir. Lütfen itibar etmeyiniz.

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
Re: ! ! ! ÇOK ÖNEMLİ DUYURU ! ! ! [Mutlaka Okuyun]
« Reply #2 on: January 22, 2013, 01:54:36 pm »
ben yaklasık bır senedır sambapos kulanıyorum hatat ıkadar yer edınmıskı 24/04/2012 tarıhınde profesyonel olarak kulanmaya basladım . ve bıraz bılgısayr bılgım cıddı forum arastırmalarım ve sorup ogrendılerımle sorunsuzce bunu kulanmaya devam edıyorum deyım yerındeyse tık demedı bugune kadar . ama konuya tam hakım olmayan arkadaslara bende profesyonel yardım almalarını bende onerıyorum . herkese tesekkur edıyorum bu projeye destek olan herkese tesekkur edıyorum
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !