Author Topic: şiparişleri girdikten sonra şifre ekranına dönüyor yardım lütfen !!!  (Read 6378 times)

erays

• Newbie
  • *
şiparşleri giirdikten sonra yada hesap aldıktan sonra program şifre ekranına dönüyor şifre girip tekrar pragramı açamak gerekiyor her seferinde sorun için yardım edebilirmisiniz iyi çalışmalar

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
YONETİCİ ŞİFRESİLİ GİRİŞ YAPIP   "YÖNETİM - TERMİNALLER - SUNUCU - SUNUCU SEKMENINDE OTOMATIK  ÇIKIS KUTUCUGUNDAKI CINTIGI KALDIRIRSANIZ " SORUNUNUZ ORTADAN KALKAR IYI CALISMALAR

Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

erays

• Newbie
  • *
teşekkürler düzeldi v3 nasıl geçiş yapailiriz v2 nin yedeklerini nasıl artarırız v3 e

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
erays kardes malesef suan ıcın douman henuz yayınlanmadı o nedenle kı alfa surumuda yok v 3 suanda tes surusundedır suanda ındırıp deneme yapabılırsın ama kesın kulanım ıcın suanda henuz onerılmıyor uzmanlar tarafından :) nela bu sankı yabancı ınsanlardan bahsedıyorum gıbı geldı . neyse suan ıcın kardes v 3 alfa surumunu beklememız gerekıyor zıra v3 ıcın kulanım dokumanları hazırlık asamalarındadır .
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

erays

• Newbie
  • *
anladım kardeşim teşekkür ederim vakit ayırıdıgın için v3 çok güzel olmuş program detayları falan emegi geçenlere çok teşekkür iyi çalışmalar :)