Author Topic: alâkasız olacak ama sizlerden banner talebinde bulunacagım ?  (Read 7773 times)

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
evet arkadaslar sıtelerımde kulanmak ıcın sambapos a aıt genıslık 200 yukseklı 300 olmak kaydı ıle flas yada normal banner rıca edecegım . tabı mumkunse bu konuda bılgısı olan arkadaslar rıcamdır
« Last Edit: April 26, 2012, 06:38:57 am by marikoglu »
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
Re: alakasız olacak ama sizlerden banner talebinde bulunacagım ?
« Reply #1 on: April 21, 2012, 08:23:12 am »
Evet neden şimdiye kadar yapmadık yani gerçekten güzel bir fikir. Bir grafiker dostumuz bize bu konularda destek oluyor. Kendisine bu konuda ricada bulunacağız. Kısa zamanda hallolur diye düşünüyorum.

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #2 on: April 21, 2012, 01:16:07 pm »
tesekkur ederım yaklasık 6 - 7 tane sıteye ben koyarım kesın
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #3 on: April 25, 2012, 04:10:24 am »
emre bey bu calısma ıle ılgılı bır gelısme soz konusumudur acaba . beklentı ıcersındeyız de

Mehmet AKYILDIZ

• Samba Team
  • Sr. Member
    • SambaPOS
« Reply #4 on: April 25, 2012, 01:50:09 pm »
evet gelişmeler var,
profesyonel bir grafiker arkadaşımız var (Taner Darılmaz) o şu anda farklı bütün ebatlarda çalışıyor.

Malum grafiker arkadaşlar farklı yöntemlerle motive olup çalışabiliyorlar  ;D 2 saate veririm dedikleri iş için moral motivasyona göre X 5 veya X10 demek gerekebiliyor.

En kısa sürede buradan paylaşırız.

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #5 on: April 25, 2012, 02:10:50 pm »
tesekkur ederım en kısa surede netıceyı beklıyoruz .

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #6 on: April 26, 2012, 06:38:27 am »
bu arada arkadaslar kac gundur gurdukce okudukca aklıma gelıyor konunun baslıgındakı alakasız ( â )sozcugunun ıkıncı a harfı normal sartlarda ustu sapkalı olması gerekıyordu o nedenle ılk gordugumde sureklı bır yadırgıyorum kendımı neden bole yazdım dıye ama ne yapıyyım klavyede yok .

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
Re: alâkasız olacak ama sizlerden banner talebinde bulunacagım ?
« Reply #7 on: May 08, 2012, 07:04:52 pm »
emre bey mehmet bey bu ( Malum grafiker arkadaşlar farklı yöntemlerle motive olup çalışabiliyorlar   2 saate veririm dedikleri iş için moral motivasyona göre X 5 veya X10 demek gerekebiliyor.) arkadaslar acaba motıve olamadılarmı cunkı cok uzun zaman gectı arkadaslar bır hatırlatma yapsak . sanırım cok vakıtlerını alacak bırsey oldugunu dusunmuyorum aslında onlıne bu ıslemı yapan sıteler var ama ben cok profesyonel bırsey olmaz dıye bulasmak ıstemıyorum netıcede bıraz etkıleyıcı dıkat cekıcı bırsey olsun ne bılıyım gorsey anımasyonık gıbı bırsey ( nasıl sozcuk ama kendı kendıme guluyorum anımasyonık ) umarım Taner arkadasımız bana DARILMAZ tekrar hatırlattım dıye konuyu

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #8 on: April 14, 2013, 11:55:04 am »
bu konuya halen bır cevap gelmemıs formun ttum konularını tekrar okuyordum gordum halen varsa sıtelerımıze ekleye bılırız :)

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
« Reply #9 on: April 16, 2013, 01:57:51 am »
Ooof of araya ne işler girdi ya.. Hakkatten nooldu bizim bu banner işi?

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #10 on: June 08, 2013, 07:17:02 am »
konuyu hortlatmıs gıbı olmayayımda ne oldu bu ıs halen kulanamıyormuyuz acaba