Author Topic: SambaPOS 3.x sürümü  (Read 8595 times)

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
SambaPOS 3.x sürümü
« on: November 25, 2011, 05:59:20 am »
SambaPOS 3.x kodlarını ana projeden ayırarak Github sitesine taşıdık. SambaPOS altyapısında önemli değişiklikler yapmak istediğimiz için 3.x sürümünü ayrı bir ürün gibi geliştirmeye devam etme kararı aldık. 3.x versiyonunun ilk kararlı sürümü yayınlandıktan sonra 2.x versiyonundan geçiş için gerekli çalışmaları yapacağız. Bu gerçekleşene kadar 3.x test sürümlerini 2.x kurulumunu ve veritabanını bozmadan aynı bilgisayara yükleyip çalıştırarak test edebileceksiniz.

Tüm yeni özellikler 3.x sürümünde yapılacak. 2.x sürümünü sadece hata gidermek için güncelleyerek kararlı durumda tutmaya devam edeceğiz.

Yeni geliştirme sayfamızın adresi https://github.com/emreeren/SambaPOS-3. SambaPOS 3.x kodlarını derlenmeye hazır bir şekilde tutmaya devam edeceğiz bu nedenle eğer bir programcı iseniz kodları indirip test edebilir veya kodda yapacağınız değişiklikleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

SambaPOS projesini beğeniyorsanız ve geliştirilmesinin devam etmesini istiyorsanız projemizi destekleyiniz!!!

Teşekkürler.

Azad

• Jr. Member
  • **
Re: SambaPOS 3.x sürümü
« Reply #1 on: February 04, 2013, 05:42:47 pm »
Yaklaşık 2 yıldır SambaPos projesini takip ediyorum fakat bugüne kadar sambaposun kaynak kodlarını incelememiştim burada insanlığa vermiş oldukları desteği inanın kodları incelerken bir kez daha anladım bu projeye emeği geçen Emre abi ve Mehmet abiye gerçekten bir kez daha teşekkür ediyorum bu kadar büyük bir projeyi ücretsiz ve tamamen açık kaynak yapmak yürek isteyen bir iş modeli.