Author Topic: Menü Hazırlama  (Read 7841 times)

koksalferdi

• Newbie
  • *
Menü Hazırlama
« on: November 15, 2012, 07:53:49 am »
mesela hamburger + cips + kola 4,50 tl böyle bir menü yapacağım bunu nasıl eklerim sambapos a birde her ürün kendi yazıcısında çıkacak  tabiki böyle birşey mümkünmüdür
« Last Edit: November 15, 2012, 07:56:32 am by koksalferdi »

MUSTAFADERİN

• Newbie
  • *
    • SAFA BİLİŞİM
Re: Menü Hazırlama
« Reply #1 on: November 17, 2012, 01:37:54 am »
YAPMANIZ GEREKEN ÖZELLİK GRUBU EKLEMEK MESELA HAMBURGERİ ÜRÜN OLARAK EKLEYİP ÖZELLİK GRUBU OLARAK CİPS+KOLA ŞEKLİNDE EKLEMEN. YAZICI OLAYI İSE ÖZELLİK GURUBUNDAKİ ÜRÜNLERE YAZICI TANIMLAYAMADIGIMIZ İÇİN HAMBURGER ÜRÜNÜN HANGİ YAZICIDAN ÇIKIYOR İSE CİPS+KOLA ÜRÜNLERİNDE ORDAN ÇIKACAKTIR.
Sambapos restorant programı destek merkezi

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
« Reply #2 on: November 17, 2012, 06:07:54 am »
ardakose kardes bu soru senın uzmanlık alanın dıye dusunuyorum eger musaıtsen cevap yazarsan sevınırız .
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

ardakose

• Full Member
« Reply #3 on: November 17, 2012, 10:58:21 am »
boyle bir özellik forumda daha önce tatışılmıştı sanırım. ben olsam menü1 menü2 gibi başlıklarla ayrı ürünler oluşturur reçetedede kola cips ve hamburger malzemelerini girerim. her ürünün kendi yazıcısından çıkmasına gelince. aynı adisyonu bütün yazıcılardan çıkarmak sorun olmaz sanırım. sonuçta hamburgeri hazırlayan kişi kolanın kendisiyle yada cips sin kendisiyle alakasını biliyordur. herkes kendi ürünü hangisiyse onu hazırlar.

byiso

• Newbie
  • *
« Reply #4 on: March 10, 2013, 04:30:02 am »
Selamlar herkese öncelikle samba posu biraz inceledim indirdirkten sonra sabit olan menüler var bunların ana başlığını silemiyorum yani tüm menüleri silip sıfırdan yeni menü ve bunlara resimler eklemek istiyorum foruma pekte bakamadım bu konuda yardımcı olurmusunuz .