Author Topic: Gun sonu raporu  (Read 5610 times)

eposdirect

• Newbie
  • *
Gun sonu raporu
« on: January 17, 2013, 10:09:43 am »
Merhabalar oncelikle turkiyede yasamadigimi belirtmek istiyorum.Ben aksamlari rapor almadan once toplam tutarda degisiklikler yapmak istiyorum.mesela nakit olarak bugun 1000 satis yapilmis ben bunu 100-150 ye dusurup oyle gun sonu raporu almak istiyorum.ama bunlari yapmadan once gercek satis rapourumu almak ve sonrasinda bu degisiklikler ile yeni raporu almak istiyorum.Malesef ingilterede %40 gibi bir vergi orani oduyoruz ve tamamini gosterirsek kisa zamanda kapatiriz.boyle birsey mumkun mudur?

Tesekkurler simdiden

Hilmi Hami

• Jr. Member
  • **
Re: Gun sonu raporu
« Reply #1 on: January 17, 2013, 01:35:49 pm »
Buna benzer konular forumda çok var. Böyle birşeyin mümkün olmadığını biliyorum. Kötü niyetli personele karşı bir önlem oolarak, ödeme yapıldıktan sonra hiçbir şekilddegistirilemiyor. degistirilemiyor.
Ama belki benden daha tecrübeli biri farklı bir yanıt verebilir.

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
Re: Gun sonu raporu
« Reply #2 on: January 17, 2013, 03:44:14 pm »
Hilmi Hami arkadasın dedıgı gıbı bu programın SambaPOS en buyuk ozellıgı raporlamaların cok guclu ve % 99 sıfır hata ıle yapmıs olmasıdır o nedenle sızın bunu yapmanız mumkun degıl . su arada arkadaslar konuyu acmadan sole bır arastırak form konuları zaten bellı baslı seyler ıcın acılmıs durumda cogu yenı acılan konuların cozumlerı ve cevapları cok yakın zamanlarda konusulup tartısılıyor . bu arada bunu yazmamın nedenı v3 ıcın harcanan zamandan calıyor oluyoruz bılgınıze
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !