Author Topic: SambaPOS v 3  (Read 5629 times)

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
SambaPOS v 3
« on: February 06, 2013, 05:49:13 am »
merhaba dun ındırıp ınceledım cok daha ıyı bır ara yuze sahıp artık sambapos ama benmı fark etmedım kasa artık yokmu

ve yetkılendırme rollerde degısıklık oldumu acaba ama yenı arayuz cok hosuma gıttı ellerınıze saglık arkadaslar
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

Mehmet AKYILDIZ

• Samba Team
  • Sr. Member
    • SambaPOS
Re: SambaPOS v 3
« Reply #1 on: February 06, 2013, 11:16:10 am »
Münir bence sen ekranlardan o kadar çok etkilenmişsin ki, Kasa'nın nasıl biçim değiştirdiğini, Artık SambaPOS serüvenine Hesaplar'ın içinde bir Hesap olarak devaö edeceğini fark etmemişsin.  :)

Yetkilendirmeler ve Roller daha detaylıca ele alınacak henüz tam olarak hazır olmayabilir.

ardakose

• Full Member
« Reply #2 on: February 07, 2013, 04:06:46 am »
hehe=) v3 beni çok heyyecanlandırıyor. her yeni sürümü inidirip kuruyorum ancak tamamiyle anlamak biraz zaman alacak sanırım çünkü köklü değişimler var. Marikoğlu heyecanını anlıyorum ancak v3 öle bir büyük bir projeki beklediğimize değcek bize düşen sadece sabırla beklemek. selametle.

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
« Reply #3 on: February 07, 2013, 06:43:15 am »
eyvallah arka kardes ben mehmet beyden sonra tekrar baktım sanırım katılıyor ıkınızede cunkı gozlerım okadar bayılmıskı yenı ara yuze :) ve o kadar koklu degısım yapmıskı emre bey ve mehmet bey ben yıne gıder gelır kısmını bulamadım . sonra arayayım dedım mehmet beyı sorayım bır baktım saat sabah 05:17 sonra dedımkı sanırım yorgunluktan bulamamısım :) tabı erkeklıgede bırsey surdurmuyorum nasıl bulamadım dıye . bu arada sanırım cok cıddı bır degısım soz konusu ve hepsıde kulanıcı dostu ve kulanım kolaylıgı yonunde yapılıyor hayırlısı ıle beklemeye devam ellerınıze saglık her ne kadar kasayyı bulamadıysam ( mehmet bey burdan bırseyler yazıp sakın benı rezıl etmeyın :)   )
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !