Author Topic: v3 kasa hareketleri yardım  (Read 5937 times)

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
v3 kasa hareketleri yardım
« on: May 04, 2013, 04:41:34 am »
daha oncede yazmıstım saka yaptıgımı sandı sanırım mehmet bey ıle emre bey acaba ben mı bulamıyorum . hesaplar kısmı mevcut fakat malesef birtürlü gider gelir kısmını bulamıyorum acaba bunları olusturmam mı gereklı . gereklı ıse ızleyecegım yol ne olmalı . ıkıncı sorumda yabancı para bırımlerı ıle adısyona yekunu yazdırmak bununla ılgılı calısma vardı acaba tamamlandımı v3 te suan kulanılabılınıyormu mumkunse nasıl yapmalıyım sımdıden tesekkur ederım
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

Mehmet AKYILDIZ

• Samba Team
  • Sr. Member
    • SambaPOS
Re: v3 kasa hareketleri yardım
« Reply #1 on: May 04, 2013, 04:53:04 am »
Münir sorunu

http://new.sambapos.org adresine taşır mısın?

V3 ile ilgili sorulara orada cevap verelim, karışıklık olacak buradan gidersek.

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #2 on: May 04, 2013, 05:27:32 am »
hemen tesekkur ederım
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #3 on: May 04, 2013, 08:35:42 am »
mehmet bey konuyu suraya tasıdım cevap yazarsanız cok sevınırım . zıra restaurantımıza yenı menu hazırlanıyor . yenı menu ıle bırlıkte v3 kulanımına geceyım aktıf olarak dıye dusunuyorum . yada erken dersenız beklıyebılırımde

http://new.sambapos.org/tr/content/v3-kasa-hareketleri-yardim