Author Topic: mesaj serverın adisyonlar için kullanılması.  (Read 6374 times)

ardakose

• Full Member
mesaj serverın adisyonlar için kullanılması.
« on: January 14, 2012, 08:26:59 am »
şimdi tabletten sipariş girdiğimizde ana bilgisayarda masaların rengi değişiyor çok güzel bi özellik. ancak tablette masa açıkken ve ana bilgisayardan masaya sipariş girdikten sonra tabletten adisyonu kapat dediğimizde adisyon değiştirilmiştir die bi hata alıyorum ve program kapatılıyor. açıklama yazamadım ama rapor olarak bildirdim. şimdi benim düşüncem bu masalardaki değişikliklerin bildirildiği gibi adisyon masada ve tablette açıkken yapılan değişiklikler ikisindede eş zamanlı gözükebilirmi?

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
Re: mesaj serverın adisyonlar için kullanılması.
« Reply #1 on: January 14, 2012, 09:15:29 am »
Rapor için teşekkürler problemi düzelttim.

Giriş yapılabilen bir ekranda otomatik güncelleme yapmak hem çok zor iş hem de tam birşey yazarken güncelleme yapmak pek sağlıklı olmaz gibi sanki..

ardakose

• Full Member
« Reply #2 on: January 14, 2012, 10:59:58 am »
tabi siz daha iyi bilirsiniz. masalara birer tablet koymak gibi bir düşüncem wardı ama biraz ucuk bir fikir sanırım:D

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
« Reply #3 on: January 14, 2012, 11:05:26 am »
Yo hiç de uçuk değil. 3. sürümü tamamlayalım müşteriler için de normal menü görünümünde bir uygulama hazırlayacağız. Süpriz ... :)

Bu arada az önce son sürümü yükledim. Hata gelmesi ile ilgili problemi test edebilirsiniz. Teşekkürler.

ardakose

• Full Member
« Reply #4 on: January 14, 2012, 11:22:58 am »
hemen test edicem. müşterilerimizden o kadar karışık isteklere geliyorki sölerken kendileri bile şaşırıyor. aslında her masaya bir tane koymak yerine menü olarak her müşteriye tablet wermek daha güzel olur aslında. merakla bekliyoruz süprizinizi.

ardakose

• Full Member
« Reply #5 on: January 14, 2012, 11:46:44 am »
tamam sorun kalkmış teşekkürler. az kaldı sambaposa benzer bi program yaptırmak için milyarlar vercektim. iyiki karşıma çıktı siteniz. sambaposu tek geçerim.