Author Topic: Barkodlu Satıs Otomasyonu  (Read 5763 times)

kotukedi

• Newbie
  • *
Barkodlu Satıs Otomasyonu
« on: January 25, 2012, 11:15:58 am »
ilk önce emegi gecen herkese tesekkurler. 10 numara bir iş cıkarttınız umarım karşılıgını alıyorsunuz. benim bir sorum ve işi geliştimr yönünde bir sorum olacak. bu urun uzerinde ufak rütuslar yaparak bir barkodlu market veya urun satıs programına donusturmek zormudur. hem piyasada sadece restaurantlara baglı kalınmamıs olur hemde urun çesitliliği gelir.. diye dusunuyorum yanılıyorum olabilirim..

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
Re: Barkodlu Satıs Otomasyonu
« Reply #1 on: January 26, 2012, 03:57:37 am »
Selamlar; Programın hem normal hem de gramajlı barkod desteği var. İstanbul'daki arkadaşlarımız bazı yerlerde denemeler yapıyorlar. Birkaç tane ufak tefek istekleri var. Bunlar halledildikçe kullanım alanımız biraz daha genişleyebilir ancak şunu da söylemek gerekir ki bizim temel ilgi alanımız konuk ağırlama sektörü. Yani market uygulaması yaparken örneğin büyük otellerin içindeki marketleri düşünerek hareket edebiliriz ama direk olarak perakende sektörüne yönelmek gibi bir niyetimiz yok. Gelen istekler temel olarak restoranların, cafelerin, pastanelerin, vb işletmelerin işine yaramayacaksa hiç yapmıyoruz.

kotukedi

• Newbie
  • *
« Reply #2 on: January 28, 2012, 02:41:16 am »
tesekkurler ederim.. peki hocam zamanında yazılımcılar icin kod kısmında nerde ne yaptık gibi bi klavuz hazırlayacagız diye bahsediyordunuz  o konuda bi gelişme oldumu acaba?

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
« Reply #3 on: January 28, 2012, 04:51:21 am »
Henüz yok malesef :( Şimdilik SambaPOS kullanıcılarından yoğun ilgi geldiği için onların taleplerini ön plana alıyoruz. Programcılar da konuya ilgi gösterirlerse onların taleplerini de değerlendiririz.