Author Topic: 2,91 adısyona sıparıs eklerken hata  (Read 5841 times)

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
2,91 adısyona sıparıs eklerken hata
« on: March 21, 2012, 05:49:36 pm »
merhaba sambapos ekıbı yenı versıyonu ındırdım ve kurdum bıraz kurcalayayım dedım ve gun bası yaptım adısyon actım sıparıs gırmeye basladım malesef gırdıgım sıparısler ekranda yazmıyordu ama totalde cıkıyor ben tıklarken cıkıp adısyana yanı masaya tekrar gırdıgımde bu defa gorunuyor ama ılk gırerken gorunmuyor bılgınıze umarım sadece bende olan bır hata degıldır . ıyı calısmalar dılerım
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
Re: 2,91 adısyona sıparıs eklerken hata
« Reply #1 on: March 21, 2012, 07:04:35 pm »
Adisyonda bir grafiksel özelliği aktifleştirmiştim ancak anlaşılan bazı durumlarda çalışmıyor. Özelliği kapatıp kurulumu yeniledim. Teşekkürler.

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
« Reply #2 on: March 22, 2012, 10:55:48 am »
rıca ederım en ufak katkım olduysa ne mutlu bana .
bu arada ıngılızcede 3,0 versıyon var onuda turkce kurabılıyoruz ama ordakı yazılım bıraz farklı sanırım . avrupa normlarına uygun bıze pek uymuyor . bu ıkı program tamamen bagımsız mı yoksa ıkısıde ayrı ayrımı gelıstırılıyor
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
« Reply #3 on: March 22, 2012, 11:46:39 am »
Selamlar.. Şimdilik ayrı ayrı geliştiriliyorlar ancak ilerleyen zamanlarda birleştirip herşeyi 3.0 üzerinden devam ettireceğim. Şu anki 3.0 sürümünü sadece bazı özellikleri gösterebilmek için yayınlamıştım. Kullanıma geçmemize daha zaman var.