Author Topic: veri tabanı degısımı  (Read 7437 times)

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
veri tabanı degısımı
« on: March 29, 2012, 03:06:31 pm »
ben programla gelen verı tabanını kurdum deneme amaclı ornek verılerı kurmadım herseyı kendım yazdım ama 2 adet makıne kulanmak ıstıyorum programla . sımdı sql 2008 kurdum ve eskı programdakı verılerı nasıl sql 2008 aktara bılırım acaba .
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
Re: veri tabanı degısımı
« Reply #2 on: March 29, 2012, 03:35:22 pm »
bu arada emre bey tam olarak sızlerın talımatınızdakı gıbı sql 2008 rc2 kurulumu yaptım sımdıde burdakı lınktekı gıbı aktarma ıslemı ıcın basladım ama sorunum su

Management Studio programını actım ve gırıs yapıyım dedım ama ben sadece kurulum sırasında sadece sambapos.1234 şifreyı belırledım kulanıcı adı nedır nasıl bulurum cunkı bunu kendım yazmamıstım bıryere nasıl bulurum acaba cunkı baglanamıyorum suan Management Studio a
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
« Reply #3 on: March 29, 2012, 03:41:17 pm »
sa olabilir mi acaba?

Bir de Authentication kısmını "Windows Authentication" olarak değiştirip girmeyi deneyebilirsiniz. Eğer böyle girebilirseniz security > logins kısmından kullanıcı adını alabilirsiniz çünkü terminalleri bağlamak için gerekecek.

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #4 on: March 29, 2012, 03:50:27 pm »
onu denedım fakat dedıgım gıbı sadece şifre bolumu var sızın tarıfte ve yzadıgım sadece klavyeden sambapos.1234 baska bırsey yazmamıstım dedıgınızıde denıyorum hemen

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #5 on: March 29, 2012, 03:51:30 pm »
Authentication bununla sıfre mıfre gırmeden gırıs yaptım

yapmam gereken ozel bır ayar yada baska bırsey varmıdır acaba

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
« Reply #6 on: March 29, 2012, 03:56:49 pm »
Bilgisayarınızda administrator olduğunuz için şifresiz giriş yapabildiniz. Gerekli ayarların tümünü dökümanlarda bulabilirsiniz.