Author Topic: 1 Nisanda 3 lisanslı POS programını bırakıp SAMBAPOS kullanmaya başladım!  (Read 7407 times)

bosonmez

• Jr. Member
  • **
         Merhaba

1 nisan itibariyle 3 adet pc için  lisansı bulunan ve 3 yıldır kullandığımız POS programını bırakarak SAMBAPOS'u kullanmaya başladım.

Sambapos programının yapımının her aşamasında emeği geçen herkese, böyle kullanışlı, rahat , kolay, detaylı bir program tasarladıkları için, forumda da yardımlarını ve zamanını esirgemeyen tüm kullanıcı arkadaşlara ve proje ekibine  sonsuz teşekkür ederim.

Gerekecek tüm donanımlarımı sambamarket.com dan alıp sizlere destek olmaya çalışacağım.

B. Oral Sönmez

« Last Edit: April 18, 2012, 10:09:35 am by bosonmez »

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
bosonmez bu çok güzel bir haber. Zaten uzun süredir beraberiz ancak bir kere daha hoşgeldiniz demek ve iyi dilekleriniz için teşekkür etmek istedim. Evet projenin geliştiricileri olarak bu yazdıklarınızdan gurur duymamak elde değil ancak bu başarıda en önemli payın tıpkı sizin gibi projemizi destekleyen dostlarımıza ait olduğunu göz ardı etmemek gerek.

Biz tıpkı bir futbol klübü gibiyiz. Her açık kaynak proje böyledir. Takımın başarısında futbolcuların muhakkak önemli bir payı var ancak dünyanın en iyi futbolcularına sahip olsalar bile topluluk desteği alamayan, sevilmeyen bir takım asla başarılı olamaz. Yani ne kadar çok kullanıcı SambaPOS projesinin iyi yerlere gelmesini isterse o kadar gelişebiliriz. SambaPOS'u arzu ettiğimiz noktaya getirebilmemizin ve sizlere en iyi çözümleri sunabilmemizin formülü bu.

Elbette sambamarket.com satışlarının çok önemli katkısı var. Bu sayede ayakta durabiliyoruz. Ancak projemiz için bir o kadar önemli olan şey Facebook sayfamızda yayınladığmız fotoğraflar. "Açık kaynak program kötü olur" önyargısını kırabilmemizin tek yolu SambaPOS'un kullanılan ve beğenilen bir program olduğunu göstermek. Bu isteğimize kulak verip fotoğraf yollayan ve projemizin yaygınlaşmasına katkıda bulunan tüm kullanıcılarımıza çok teşekkür ediyoruz ve tüm kullanıcılarımızın katkılarını bekliyoruz...

Saygılarımla...

ardakose

• Full Member
en yakın zamanda resim çekip göndereceğim

bosonmez

• Jr. Member
  • **
en kısa zamanda resimleri ekleyeceğim
« Last Edit: April 18, 2012, 10:30:58 am by bosonmez »

Azad

• Jr. Member
  • **
hoşgeldiniz bizler için sevindirici bir haber siz kullanıcıların bu projeye ilgi göstermesi gerçekten harika:)

Azad

• Jr. Member
  • **
bosonmez fotoğraflarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz :D

bosonmez

• Jr. Member
  • **
kusura bakmayın. ancak zaman bulabildim. mehmet bey e şimdi mail atıyorum. :)
« Last Edit: April 18, 2012, 10:31:11 am by bosonmez »

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
Fotoğrafları yayınladık. ardakose ve bosonmez çok teşekkür ederiz. Bence çok güzel oldu.
Bu arada harika ekranlar tasarlamışsınız. Tebrik ederim.

bosonmez

• Jr. Member
  • **
Sizlere sambapos için tekrar tekrar teşekkür ederim.
« Last Edit: April 18, 2012, 10:31:24 am by bosonmez »