Author Topic: internette buldum bilğisi olan varmı ?  (Read 12311 times)

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
internette buldum bilğisi olan varmı ?
« on: April 20, 2012, 10:46:17 am »
bır otel yazılımı satıyorlar bu sıtede ve restaurant modulunude ucretsı verıyorlar verdıklerı modulde sambapos .

http://www.akcam.com.tr/assist.htm#fiyatlar
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

Azad

• Jr. Member
  • **
Re: internette buldum bilğisi olan varmı ?
« Reply #1 on: April 20, 2012, 12:15:16 pm »
ilginç ama en azından programı ücretsiz diyorlar :D satmıyorlar adını değiştirmiyorlar vs. ama isterdim ki bunu forumda ya biz bu programı bu şartlarda kullanmak istiyoruz diye bizlerle paylaşsalar daha güzel olurdu diye düşünüyorum.

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #2 on: April 20, 2012, 01:12:43 pm »
azad kardes adamların hakını yememek lazım damalar dırek sıtenın adını verıyor daha detaylı bılgı ıcın ordan kontrol edın dıyor . bu arada adamlar buraya takılıyor belkı kulanıcılardan bırıdır eger aramızdaysalar lutfen burdan cevap yazsınlar . en azından sattıkları yada ucretsız kurdukları yerler var ıse en azından oraların adreslerı resımlerı ve kulanıcıları ıle ılgılı bılgı paylassınlar sızlerde en azından baska kımlerın bu yazılıma ulastıgını ogrenmıs olursunuz.
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #3 on: April 20, 2012, 01:33:50 pm »
bence adamların dogru sekılde yaptıgı surece urunu daha fazla kıtlelere ulastırmalarında sorun yok zıra yoksa natıl tanıtılacak nasıl kulanıcı cogalacak kulanıcı cogalmassa gelıstırmeler devam etmıyecektır dıye dusunuyorum. o nedenle sorun dogru yapıp mapmadıklarında .

Azad

• Jr. Member
  • **
« Reply #4 on: April 20, 2012, 10:02:36 pm »
elbette bu proje herkesin projesi herkes dileiği gibi kullanabilir benim kastetmek istediğim projeyi ücretsiz olarak tanıtmaları bu beni şahsen mutlu etti nitekim bu bir takım kişiler tarafından art niyete çeviriyorlar http://forum2.sambapos.org/index.php/topic,120.msg802.html#msg802 ticari amaçla kullanıyorlar bu projeye karşılıksız gecesini gündüzünü bir eden emek veren insanlar var hepimiz burada yeri geliyor birbirimize destek olmaya çalışıyoruz ve ben bu sitede http://www.akcam.com.tr/assist.htm#fiyatlar dürüstçe yayınladıkları " Fakat, daha detaylı bir restoran takip programına (el terminalleri, mutfak yazıcıları vb. ile çalışan) ihtiyaç olacaksa, Assist ’in entegre olarak çalıştığı ücretsiz bir yazılım olan "Samba POS Açık Kaynak Restoran Programı" önerilir. Bu program hakkında detaylı bilgi www.sambapos.org adresinde mevcuttur. " ibarelerini gerçekten kutluyorum ve bu konuda bu projeye emek verenlerde bu kişileri kutladıklarına eminim sonuçta emeğe saygı var.

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
« Reply #5 on: April 21, 2012, 08:20:37 am »
Selamlar. Evet bu sayfayı bir süre önce ben de farketmiştim. Öncelikle Akçam ekibine projemize güvendikleri ve refrenas gösterdikleri için çok teşekkür ederiz. Assist çok eski ve yaygın kullanılan bir otel programıdır. Bu kadar köklü bir firmadan kullanıcılarını yanlış yönlendirecek birşey beklemek zaten yanlış olur. Bahsettiğiniz türde problemleri genellikle bu işte geçmişi olmayan üç günlük firmalarla yaşıyoruz. Bizimle iletişime geçmek gibi bir mecburiyet tabiiki yok ancak elbette daha yakın temas kurmak ve dostlarımıza bu konuda daha çok bilgi vermek isteriz. Bu tür çalışmaların zamanla daha çok artmasını dilerim.

bosonmez

• Jr. Member
  • **
« Reply #6 on: April 24, 2012, 08:19:20 pm »
Sambapos u programlarına dahil edip, detaylı açıklamayı yapmaları son derece güzel ve bence onur verici bir hareket. Ben bir kullanıcı olarak çok memnun oldum.