Author Topic: gün başı yapınca önceki gün kasa bakiyesini yazma  (Read 5092 times)

yener

• Newbie
  • *
gün başı yapınca önceki gün kasa bakiyesini yazma
« on: April 27, 2012, 11:35:24 am »
gün sonu yaptığımızda kasadaki yemek çeki,kredi kartı toplamı,ve nakit toplamını bir sonraki gün gün başı yapınca açılışa program  otomatik olarak kendisi yazabilirmi böyle bir özellik olsa güzel olur

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
Re: gün başı yapınca önceki gün kasa bakiyesini yazma
« Reply #1 on: April 27, 2012, 11:55:41 am »
bencede super olur umutla v3 bununda olmasını beklıyorum ama sanırım mehmet bey bunu eklemeyecegını belırtı bır sorumda
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

Mehmet AKYILDIZ

• Samba Team
  • Sr. Member
    • SambaPOS
« Reply #2 on: May 02, 2012, 03:23:16 am »
Herkese selamlar,
Ben bunun otomatik olarak aktarılmayacağını bunun sıkıntılar doğurabileceğini söyledim. Hala da aynı fikirdeyim ama buyrun bu konunun gerekliliğini tartışalım eğer bu konuda gerçekten bir ihtiyaç var ise; bu operasyonu belki de bir kural ile yaptırabiliriz.

Not: Kalın yazıya dikkat lütfen  :)

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
« Reply #3 on: May 02, 2012, 03:54:39 am »
Mehmet bey sole bırsey yapsak bun gereklılıgıne ınanan arkadaslar ( Bende Bu İhtiyacı Yasıyanlardanım )bunu kulansın ıhtıyac olmayacagını ınanalarda normal orjınalde oldugu gıbı kulansın .

" cunkı ben cogu zaman kontrol edemıyorum kasanın tamamını o nedenle otomatık aktarsa ve bu aktarıma mudahale edılemezse ben cok memnun olurum " " kasıyerım on kasadan yapılan harcamaları burdan kulanıyor ve ben ondan aldıgım paraları ve detayları ayrı bır sekılde muhasebelendırıyorum zıra bırcok kısı bole yapıyor dıye tahmın edıyorum "

Not : İhtiyacı olanların kulanabılecegı bır ( opsıyonel ) sekılde eger mumkunse ve tabı yapılına bılırse cok super olacak .
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

yener

• Newbie
  • *
« Reply #4 on: May 06, 2012, 02:29:22 pm »
seçenekli olursa iyi olur isteyen kasa durumunu gün sonu yaptığında otomatik olarak ertesi güne aktarsın mutlu oluruz ellede yazıyoruz kasa durmunu ancak raporları açıyoruz kaç lira paramız var kaç lira kredi kartında para var not alıyoruz daha sonra  gün başı yaparken yazıyoruz küçük bir zamanımız çalıyor :)