Author Topic: Sambapos İle Dijital adisyon uygulaması  (Read 7685 times)

ozerbabaoglu

• Newbie
  • *
  • Bilda Bilişim SambaPos Eğitim ve Destek Noktası
    • Bilda Bilişim
Sambapos İle Dijital adisyon uygulaması
« on: June 29, 2012, 09:05:29 am »
Merhaba
Sambapos ile dijital adisyon Menü uygulaması yapmak istiyorum. Uygun fiyatlı ve Ekran hassasiyeti iyi olan bir tablet lazım. Tavsiyeniz var mıdır?
« Last Edit: June 29, 2012, 02:12:23 pm by ozerbabaoglu »
Bilda Bilişim
SambaPos Eğitim ve Destek Noktası
222 231 09 01 - 536 598 67 00
iletisim@bilda.com.tr

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
Re: Sambapos İle Dijital adisyon uygulaması
« Reply #1 on: June 29, 2012, 09:12:53 am »
meraktan soruyorum tam olarak nedır bu dedıgınız acaba
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

ardakose

• Full Member
« Reply #2 on: June 29, 2012, 09:23:18 am »
dijital menü demek istedi sanırım. tabletleri müşterilere verecek müşteriler istediği ürünleri gircek. onun için v3 de bir uygulama olcak die tahmin ediyorum. v2 deki gibi garsonların kullanması gereken posu müşterilerin pek kullanabilceğini sanmıyorum. bence bu uygulama için v3 ü bekleyin benim gibi=)

henüz tablet denemedim ama düşük fiyatlı onyo marka tabletler war henüz deneme fırsatım olmadı. tabi kaliteli bir mekanda öle tabletler olmaz ipad kullanmak lazımdır.

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #3 on: June 29, 2012, 09:35:42 am »
sanırım haklısın arda kardes menu demek ıstedı . bende dedım teknolojı hızla ılerlıyor acaba farkllı bırseyler mı gelıstırıldı acaba .
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

ozerbabaoglu

• Newbie
  • *
  • Bilda Bilişim SambaPos Eğitim ve Destek Noktası
    • Bilda Bilişim
« Reply #4 on: June 29, 2012, 02:14:10 pm »
Kusura Bakmayın Restoranlar ile uğraşmaktan hafızamızda adisyon olarak kalmış. Tahmin ettiğiniz gibi Dijital Menü demek istemiştim.
Bilda Bilişim
SambaPos Eğitim ve Destek Noktası
222 231 09 01 - 536 598 67 00
iletisim@bilda.com.tr

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #5 on: June 29, 2012, 03:32:18 pm »
ozer bey benımde bıldıgım kadarı ıle v3 ıcın emre ve mehbet bey dusunuyordu bu olayı ama netıcede dogmamıs cocuga don bıcılmıyor . ama cok suprızler olacagı konusunda ızlenımlerımız var hayırlısı ıle beklıyoruz

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
« Reply #6 on: June 30, 2012, 05:18:25 pm »
Evet marikoglu biz de benzer bir uygulama düşünüyoruz. Kısaca bilgi vermek gerekirse bu etapta öncelikli hedefimiz bu tür uygulamaların tümünü SambaPOS a kolay entegre edebileceğimiz bir yapı ortaya koymak. Dijital menü dendiğinde genellikle müşterinin eline verilecek kısım düşünülüyor ama sistemin arka tarafta nasıl çalışacağı çok daha önemli bir konu. Piyasaya yavaş yavaş bu tür ürünler sürülüyor ama bu ürünlerin restoranda kurulu sisteme nasıl entegre olacağı düşünülmediği için şimdilik bu tür ürünlerin önemli bir faydası yok. Hatta incelediğim bazı ürünlerin şu anki çalışma şekli ile işleri karıştırma yani hatalı siparişler oluşturma potansiyelleri de yüksek. Konu üzerine çok çalışıp faydalı bir sistem kurgulamak gerek.

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
« Reply #7 on: June 30, 2012, 06:31:25 pm »
Evet biraz rest te karmasa yaratabilir çünkü hangisini önce istiyor hangisini sonra zira yanlış siparişde ne olacak acaba sipariş bir admin yetkisinemi bağlanacak siparişden sonra birinin onaylamasını gerekecek bunlar önemli detaylar