Author Topic: v3 için bir istek.  (Read 4466 times)

ardakose

• Full Member
v3 için bir istek.
« on: July 03, 2012, 01:12:28 pm »
Bilmiyorum v3 için yapılacaklar arasında varmıdır ama bahsetmek istedim. Müşteriler daima haklıdır ama bazen bizi çileden çıkartan müşteriler oluyor. Ben şuan sipariş yok diye bir grup oluşturdum ve o numaralar aradığı zaman bir pop up mesajı çıkmasını sağladım. Bu kişiye sipariş gönderilmicek die. Kampanya mesajı atacağım zamanda bu numaraları kaldırıyorum listemden. v3 sürümünde bununla ilgili bir çalışma olabilirmi acaba müşteri seç dedikten sonra değilde arar aramaz pop up başka renkte çıksın mesela. banlı müşteri olduğunu müşteri seç dedikten sonra görmeyelim. yine aynı şekilde mesaj gönderme sambapos a entegre olacak sanırım o gruptaki kullanıcılara mesaj göndermesin. birde mesaj gönderilmesini istemeyen müşteriler oluyor. sipariş gönderiyoruz ama mesaj göndermiyoruz.

bir diğer hususta artan müşteri sayısı. 2500 civarı kayıtlı müşterim var. bir hesabı düzenlemek için müşteri listesine tıkladığımda donuyor bilgisayar bir süre sonra düzeliyor. müşteri listesini alfabetik olarak mümkünmüdür acaba? yada tıklayınca sadece 100 hesap göstersin aramaya yazınca müşteriyi bulup düzeltelim.

teşekkürler kolay gelsin.