Author Topic: acil yardımm  (Read 5353 times)

focus115

• Newbie
  • *
acil yardımm
« on: November 23, 2012, 04:37:39 pm »
kolay gelsin arkadaşlar ben restranızmda samba pos kullfanmakdayım gayet memnum fakat rolleri kurcalarken kendi admin rolümi ü baayaı bi kısıtlamışım kasiyerle beraber  şimdi sorunum herhangibi bi işlem yapamıyorum navigasyon ekrarnına dönmeye çalılştığım çıkış yapıyor sistem rollerden kısıtladığım için ne açık hesaplara bakabiliyorum nede herhangibi bi işlem yapamıyorumm.sizden ricam bunun bi çözümü varmı  ? kullanıcıyı tekrardan admin olarak atama veya baska bi çözüm magdurumm :( acık hesaplar pc de kaldıı

Drej

• Newbie
  • *
Re: acil yardımm
« Reply #1 on: November 23, 2012, 05:10:34 pm »
Öncelikle geçmiş olsun fena bir durum.

Sorununun çözümünü bilmiyorum maalesef, ama sanki veritabanının içine girip yapabilirmişsin gibi geliyor bana.

Ama buradaki asıl sorun şu; senin gerçekten orada yetkili olduğunu nereden bilecek; sana yardım edecek insanlar. ya orada bir çalışansan ve patronun görmeni istemediği şeyleri görmek için admin olmaya çalışıyorsan...
Sakın söylediklerimi yanlış anlama ben de işletmeciyim, sektörüm personel durumunu sen de iyi biliyorsundur.

Bence sen direk SambaPos u ara, telefon desteği al.

MUSTAFADERİN

• Newbie
  • *
    • SAFA BİLİŞİM
« Reply #2 on: November 24, 2012, 01:12:13 am »
veri tabanı olarak sql kullanıyorsan yardımcı olabilirim.
Sambapos restorant programı destek merkezi

focus115

• Newbie
  • *
« Reply #3 on: November 24, 2012, 02:40:01 pm »
evt mustafa bey sql kullanıyorummm.çok makbule gecerr nasıl yapacağız peki ben size yedek dosyasınımı atmam gerekli

focus115

• Newbie
  • *
« Reply #4 on: November 24, 2012, 02:41:26 pm »
sistemi eski yedekden kullanmaya başladım fakat sadece acık hesap yanı versiyeleri göremiyorumm

MUSTAFADERİN

• Newbie
  • *
    • SAFA BİLİŞİM
« Reply #5 on: November 26, 2012, 10:47:17 am »
SQL yedegini atmadan önce umarım yine adminlerin rollerinin kısıtlı oldugu datayıda almışındır.Özel mesaj attım bakabilirsin.
Sambapos restorant programı destek merkezi