Author Topic: Nerede Yaşıyorsunuz?  (Read 13405 times)

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
Nerede Yaşıyorsunuz?
« on: January 02, 2013, 08:26:03 am »
Selamlar.

Biraz önce bir Google Haritası oluşturdum.

SambaPOS kullanıcılarının nerede yaşadığını merak ediyoruz ve sizden yaşadığınız yeri harita üzerinde işaretlemenizi rica ediyoruz. Tam noktasal olarak işaretlemek şart değil ama en azından şehir bazında belirlemeniz yeterli olacaktır.

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=215128572966512853258.0004d24e97d4025abb080

Yerinizi işaretlemek için.

1. Google hesabınızla giriş yapın.
2. Haritada yerinizi bulun.
3. Kırmızı "Düzenle" düğmesine tıklayın. Haritanın üst köşesinde bir düğme grubu görünecek.
4. Mavi ok şeklinde olan "Yer İşareti Ekle" düğmesine tıklayın.
5. Haritada işareti eklemek istediğiniz yere tıklayın ve kısa bir açıklama yazın.

Şimdiden çok teşekkür ederiz.
« Last Edit: January 02, 2013, 07:10:24 pm by emre »

ardakose

• Full Member
Re: Nerede Yaşıyorsunuz?
« Reply #1 on: January 02, 2013, 10:44:04 am »
Galiba özürlü çıktım:D düzenleyi bulamadım.

ardakose

• Full Member
« Reply #2 on: January 02, 2013, 11:49:09 am »
evet buldum. düzenle butonunun çıkması için önce google hesabınıza giriş yapmanız gerekiyormuş=)

ardakose

• Full Member
« Reply #3 on: January 02, 2013, 11:53:58 am »
Evet ilk ekleyen ben oldum=) Bu arada kayseride bir çok yerde sambapos görmeye başladım ama hepsi bazı bilgisayarcılara kurdurmuşlar. Böle bir siteden haberleri bile yok.

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
« Reply #4 on: January 02, 2013, 06:57:43 pm »
bende ekledım
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
« Reply #5 on: January 02, 2013, 07:06:39 pm »
Destek hizmeti verilen noktaları kırmızı renkli olarak işaretleyelim.
Telefon ve e-posta adresi yazalım.

Diye düşünüyorum. Ne dersiniz?

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
« Reply #6 on: January 02, 2013, 07:10:41 pm »
evet buldum. düzenle butonunun çıkması için önce google hesabınıza giriş yapmanız gerekiyormuş=)

Teşekkürler. Açıklamayı güncelledim :)

ozerbabaoglu

• Newbie
  • *
  • Bilda Bilişim SambaPos Eğitim ve Destek Noktası
    • Bilda Bilişim
« Reply #7 on: January 03, 2013, 12:32:28 pm »
Güzel Bir Çalışma Olmuş

Hatırladıklarımı yazmaya çalıştım

Yalnız Eskişehir Mavi oldu Ben kendimi bulamıyorum.
Bilda Bilişim
SambaPos Eğitim ve Destek Noktası
222 231 09 01 - 536 598 67 00
iletisim@bilda.com.tr

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
« Reply #8 on: January 03, 2013, 03:25:31 pm »
Yalnız Eskişehir Mavi oldu Ben kendimi bulamıyorum.

8)

ardakose

• Full Member
« Reply #9 on: April 13, 2013, 02:34:17 pm »
ben konu ilk açıldığında kendimi eklemiştim ama silinmiş değiştimi harita acaba?

ardakose

• Full Member
« Reply #10 on: April 13, 2013, 03:15:59 pm »
Bilmem dikktatinizi çektimi ama kayseriden safa bilişim haritanın adını değiştirip kendi isimlerini adreslerini ve telefon numaralarını yazmışlar. Benim işaretçiyide kendileri kaldırdı sanırım. Amaç nedir?

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
« Reply #11 on: April 14, 2013, 06:25:14 am »
Harita herkesin erişimine açık olduğu için neyi kimin yaptığını bilemiyoruz. Google böyle yapmış. Ekleme şansı vermek için tam yetki vermek gerekiyor. Tabii Arda senin işaretçinin silinmiş olması çok sevimsiz bir durum ama hangi değişikliği kimin yaptığını bilemeyeceğimiz için sanırım senin bilgilerini de herhangi bir kişinin yanlışlıkla sildiğini farzetmek dışında bir şansımız yok. Bir boş vakitte detaylı inceleyim bakalım başka çözümler var mı bu konuda...

ardakose

• Full Member
« Reply #12 on: April 14, 2013, 06:53:58 am »
bende uzun süredir bakmıyordum haritaya. kendi paketçilerim için bir harita yapmaya karar verdiğim zaman farkettim durumu. sizi anlıyorum emre abi aa sanırım o kadarda iyi düşünmemek gerekli bence. haritanın ismini bile değiştiriyorlarsa benim işareçimi kaldırmaları çok normal. ben onlar gibi hiç bir yere program bizim biz yazdık diyip sahiplenmedim. ücretsiz olduğunu herkese bastıra bastıra söyledim. ama onlar bunun duyulmamasını istiyor sanırım.

emre

• SambaPOS Developer
  • Samba Team
  • Hero Member
« Reply #13 on: April 14, 2013, 11:20:49 am »
Evet şu saate kadar olaylar pek istediğimiz / beklediğimiz şekilde gelişti sayılmaz ama güneş balçıkla sıvanmaz Arda. Bana da sık sık can sıkıcı haberler geliyor ama en önemli aşamalardan birini geçtik artık. Her ay aramıza yüzlerce yeni restoran katılıyor ve dünya çapında hızla büyüyoruz. Bir taraftan da SambaPOS'la ilgili kim ne yapıyor, ne konuşuyor, internette ne yazıyor hepsini çok yakından takip ediyorum. Şimdilik V3 üzerinde yoğunlaştığım için pek sesim çıkmıyor ama şu çalışmaları bir tamamlayım ondan sonra yola daha farklı bir şekilde devam edeceğiz.

Bu arada Safa Bilişim internet sitesine baktım. Bu arkadaşlarımız haritada kendilerine SambaPOS destek noktası demişler ama kendi web sitelerinde SambaPOS adını hiç geçirmemişler. Sadece "Restorant Otomasyon" diye bir link koymuşlar. Kendilerini hiç tanımıyorum ama tanıdıklarım içinde de bize "projeyi destekliyoruz, arkanızdayız" diyen herkes aynen bu şekilde yapıyor. Valla bu yoğun destek karşısında insanın gözleri yaşarıyor. Ne mutlu bize.

ardakose

• Full Member
« Reply #14 on: April 18, 2013, 08:17:24 am »
Şimdide sinaptik bilişim olmuş harita adı. Merak ediyorum acaba bilmeden mi değiştiriyorlar ismi?