Author Topic: SambaPOS'un Olduğu Bilgisayarı İnternet Erişimini Nasıl Kısıtlayabilirim ?  (Read 8422 times)

huseyincetin

• Newbie
  • *
    • Mega Müjde Pastanesi
SambaPOS un kurulu olduğu bilgisayarda internet sitelerinde gezmelerini, messenger programlarının kısıtlanmasını nasıl yapabilirim ?
Veya SambaPOS programı ekranda kilitleme yapabiliyor muyuz ?

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
    • Birinci Sınıf Et ve Balık Restaurant
huseyyın kardes ben munır kusurabakma senın numaranı kaydetmemıstım o nedenle senı arayamadım ozur dılerım . umarım sorunların cozulmustur . cok yogun donemıme denk geldın elımden gelenı yaptım ama yeterlı geldımı bılmıyorum . lutfen kusuruma bakma
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

huseyincetin

• Newbie
  • *
    • Mega Müjde Pastanesi
Halletim abi tek sıkıntım yukardaki yazıdğım sorunum var :) Teşekkür ederim abi sen çok yardımcı oldun bana. Aynen yoğunluklar girdi araya kışın bol bol vaktimiz olur :D

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
kardes eger hıc gırmesını ıstemıyorsan pclerden ınternete kolay ayrı bır hat olustıurursun ve ıster ınternetı olmayan bır wifi modemle ıstersende bır eternet swısh aracılıgı ıle cozebılırsın yada . ınetrnet  arada olsun dıyorsan sanırım bununla ılgılı bır pro vardı ıstedıgın sıtelere gırılıyor ıtedıklerıne gırılmıyordu . benım ısyerımde hotspot var o nedenle pek sorun olmuyor onda yapmak cok kolay bu ısı . bende nette bıraz arastır ınternete cıkma ısını  google amca sana daha cok yardımcı olabılır belkı
Dünya Gecirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil ,Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İLĞİLENİR . . . ! ! !

huseyincetin

• Newbie
  • *
    • Mega Müjde Pastanesi
Tamamdır münir abi sorunu hallettim :)

marikoglu

• Sr. Member
  • Bodrum Bodrummm
nasıl halletıgınıde yazda bızde bılelım bu  sorunu yasıyacak olan kımse olursa en azından kaynak olur

Azad

• Jr. Member
  • **
merhaba ip4 ağ geçidinde modem ipsini yazmadığınız zaman interneti kapatmış olursunuz

ardakose

• Full Member
interneti kapatmak bence kullanışsız olur. zira internet üzerinden sipariş alıyoruz. bence internet tarayıcılarının bunun için bir eklentisi wardır araştırmak lazım. Pc de internet hiç kullanılmıyorsa ip4 değiştirmek yerine kablosunu çıkartmak daha mantıklı olur bence=)

Azad

• Jr. Member
  • **
ardaköse selam kablosu çekilmiş bir kiosk pc data yoluna bağlanamaz ve sambaposu çalıştıramaz :D

ardakose

• Full Member
modemin kablosunu çıkartmaktan bahsetmiştim ben zaten telefon hattı olanı hani=P diğer türlü dediğiniz gibi yazıcı falan çalışmaz arada router yada modem olmalı=)

TheFanz

• Newbie
  • *
Tamamdır münir abi sorunu hallettim :)

Abi sorunu nasil hallettiniz bende halletmek istiyorumda ?